Hakkımızda

Real Form Tea


Real Form Tea olarak, sağlıklı yaşam serüveni ve kişisel bakım ritüellerinizde yanınızdayız. Hiçbir katkı maddesi içermeyen, tamamen doğal yardımcı ürünlerimizin tümü patentlidir. Etken madde içermediği için tüm ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin ‘Kullanım Talimatı’na uyulmasını önemle rica ederiz.


Web sitemizde, Real Form Tea ve Bellomix ürünlerinin yanı sıra güzellik ve bakım ritüellerinizi tamamlayacak Doğal Sabunlar ve Kişisel Bakım Ürünlerini de bulabilirsiniz.


Realformtea.com.tr ‘de artık Farmoun, For You Gold, Dr. Purelux, Botania markalarının bakım serumları, kremleri ve maskeleri, Sweet Sauna termal ürünler ile Purlavie Doğal Sabunlar da satışta. Size en uygun ürünleri hemen şimdi keşfedin.


Misyonumuz

Siz değerli kullanıcılarımızın sağlıklı yaşam hedeflerini gerçekleştirme sürecinde hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmak.


Vizyonumuz

Hiçbir katkı maddesi içermeyen, tamamen doğal bitkisel ürünlerle çözüm sunmak ve siz değerli kullanıcılarımızın gurur duyduğu, güvenilir ve global bir Real Form Tea olmak.Real Form Tea, Gıda ve Tarım Bakanlığı'nın Gıda Güvenliği Bilgi Kayıt Sistemi'ne kayıtlıdır.

Kep Adresi : huseyin.arslan.8@hs01.kep.com.tr

Web sitemiz ETBİS'e kayıtlıdır. Kaydı sorgulamak için tıklayın veya aşağıdaki kare kodu okutun.