Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri


Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, bu politika bilgilerinizle ne yaptığımızı ve bunları güvende tutmak için neler yaptığımızı açıkça belirtir. Ayrıca kişisel bilgilerinizi nerede ve nasıl topladığımızın yanı sıra hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel bilgiler üzerindeki haklarınızı da açıklar.

Bu politika, ürünlerimizi veya hizmetlerimizi mağazada, telefonda, çevrimiçi olarak, mobil uygulamalarımızla veya web sitelerimiz yoluyla kullanmanız halinde geçerlidir. Bu politika, kişisel bilgilerinizi koruma taahhüdümüze etki eder ve şirketimiz tarafından benimsenmiştir.

Ne tür bilgiler tutuyoruz?

Web sitelerimizden herhangi birinden alışveriş yaptığınızda, sizden bazı kişisel bilgileri topluyoruz (örneğin: adınız, iletişim numaranız, e-posta adresiniz, posta, ödeme adresiniz ve detaylarınız veya bizimle sosyal medya üzerinden iletişim kurduğunuzda). Bu tür bilgiler yürürlükteki tüm Veri Koruma ve tüketici mevzuatına sahip güvenli sunucularda tutulur ve tüm kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutarız.
Size sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi (örneğin, size sunduğumuz şeyler, ne zaman ve nerede, ne kadar ödediğiniz, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanma şekliniz vb. dahil);
Kullanıcı adınız ve seçilen şifreniz dahil hesap giriş bilgileriniz;
Hizmetlerimize erişmek için kullandığınız herhangi bir cihaz (cihazınızın markası ve modeli, tarayıcı veya IP adresi gibi) ve ayrıca hizmetlerimizi nasıl kullandığınız hakkında bilgi. (Örneğin, hangi uygulamalarımızı kullandığınızı ve bunları ne zaman ve nasıl kullandığınızı belirlemeye çalışıyoruz. Web sitelerimizi kullanırsanız, bu web sitelerini ne zaman ve nasıl kullandığınızı belirlemeye çalışırız)
İletişim bilgileriniz ve bizden aldığınız e-postaların ve diğer elektronik iletişimlerin ayrıntıları, bu iletişimin açılıp açılmadığı ve bu iletişim içindeki herhangi bir bağlantıyı tıklayıp tıklamadığınız da dahil. İletişimimizin sizin için yararlı olduğundan emin olmak istiyoruz, bu yüzden onları açmazsanız veya herhangi bir bağlantıya tıklamazsanız, Hizmetlerimizi geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz; ve
Perakende iş ortaklarımız, müşteri bilgileri sağlayan uzman şirketler (kredi referans ajansları, dolandırıcılık önleme ajansları, hasar veritabanları gibi) diğer kaynaklardan gelen bilgiler
Pazarlama ve araştırma şirketlerinin sosyal medya sağlayıcıları ve DVLA'nın yanı sıra halka açık bilgiler.

Kişisel Verilerin realformtea.com.tr Tarafından Kullanımı

Topladığımız Kişisel Veriler genellikle isteklerinizi veya işlemlerinizi işlemek, size yüksek kaliteli hizmet sunmak için kullanılır. Topladığımız bilgiler aşağıdakiler için kullanılabilir:
Hizmetlerimizi size sunmak;
Siparişlerinizi işleme;
Sizden ödeme almak veya size geri vermek;
Konumunuzu veya size kişiselleştirilmiş teklifler veya alışveriş fikirleri sunmak için uygulamalarımızı ve web sitelerimizi nasıl kullandığınızı anlayarak alışveriş deneyiminizi kişiselleştirmek;
Müşterilerimizin gerçek olmasını ve dolandırıcılığı önlememize yardımcı olmak;
Kendimiz veya saygın kurumlarla pazar araştırması yapmak;
İstatistiksel analiz için;
Bir müşteri olarak sizin hakkınızda, tükettiğiniz ürünler ve hizmetler, bunları nasıl kullandığınız ve bizimle nasıl alışveriş yaptığınızı daha iyi anlamamıza yardımcı olmanız ve böylece size daha iyi hizmet verebilmemiz;
Hizmetlerimizi geliştirmenin yollarını bulmak, uygulamaları ve web sitelerini saklamak;
Bizden ve diğer şirketlerden ürün ve hizmetler hakkında sizinle iletişime geçmek;
Online reklamcılık;
Meslektaşlarımızın ve müşterilerimizin güvenliğini sağlamak;
ve
Sorularınızı cevaplamak ve sorunları çözmenize yardımcı olmak.

Müşteri İletişim


realformtea.com.tr ekibi, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında heyecan verici teklifler ve haberler alan ilk kişiler arasında olmanızı ister. Bunu, e-posta ve posta da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde yapıyoruz, ancak yalnızca izin verirseniz. Diğer özel teklifler için bizi çevrimiçi, mağaza içi ve sosyal medya aracılığıyla ziyaret etmeyi unutmayın.

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir, bu yüzden kişisel bilgilerinizle ne yaptığımızı her zaman kontrol altında tuttuğunuzdan emin oluruz.

Bu politika bizim müşterilerimizle kurduğumuz iletişim için verdiğimiz taahhüttür.

Kişisel bilgilerinizi asla kendi pazarlama amaçlarıyla kullanmaları için şirket dışında herhangi birine vermeyiz.
Bilgilerinizi yalnızca sunduğumuz imkanlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için kullanırız. Bu şu anlama geliyor;
a) Ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ipuçları ve rehberlik edeceğiz
b) Satın aldığınız şeylerde bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olacak haberler vereceğiz
c) Yeni ürün ve hizmetlerin ayrıntılarını ileteceğiz
d) Özel teklifler sunacağız
e )Ya da basitçe, geri bildiriminizi almak için kullanacağız.

Bize verdiğiniz bilgilere dayanarak sizinle iletişimimizin güvene dayalı olduğundan emin olacağız.
İstediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Hesabımdaki Promosyon Tercihlerinizi değiştirmek. Ancak, bu bilgileri almayı 'devre dışı bırakırsanız' teklifleri ve haberleri kaçırabileceğinizi unutmayın.
Veri Koruma Yasası'na ve ilgili tüm mevzuata tabi olduğumuzu yeniden hatırlatırız.
Bağlantıda kalmaya devam edebilmemiz için lütfen bilgilerinizin değişip değişmediğini bize bildirin.

İşlem Güvenliğiniz

realformtea.com.tr güvenlidir.
Sağladığınız bilgilerin güvenli bir şekilde saklanmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle realformtea.com.tr en yüksek düzeyde güvenlik sağlar.
Kişisel Bilgileri kontrolümüz altındayken kaybolmaz; yanlış kullanım veya değişiklikten korumak için teknik, sözleşmeye bağlı, idari ve fiziksel güvenlik önlemleri aldık.
Topladığımız kişisel bilgiler elektronik olarak saklanır ve diğer bilgilerle birleştirilebilir.
Ayrıca, çevrimiçi işlemler sırasında girdiğiniz bilgileri şifreleyen Güvenli Yuva Katmanı (SSL) yazılımı kullanıyoruz. SSL Sertifikası ayrıntılarını URL'nin yanındaki asma kilit simgesine tıklayarak bulabilirsiniz. Kişisel bilgileri güvenlik prosedürlerimizle birlikte kullanmadan önce kimlik belgesi talep edebiliriz.
realformtea.com.tr ile online alışveriş konusunda daha fazla güven vermek için, ödeme işlemimizde  Visa, MasterCard ve Maestro kullanılmaktadır. Bu hizmetler, bizimle alışveriş yaptığınızda mevcut kart hesabınızı yetkisiz kullanıma karşı geliştirir.
Online mağazamızda bir hesap açsanız bile, kredi kartı bilgilerinizi saklamıyoruz. Kredi kartı numaranızın yerine benzersiz bir "şifre" konulur. Yeniden sipariş vermek isterseniz, ek bir güvenlik katmanı sağlayarak kredi kartı numaranız yerine bize vereceğiniz bir şifre oluşturmanız istenebilir.
Çevrimiçi hesap bilgilerine yalnızca şifre kullanılarak erişilebilir. Şifrenizi gizli tutmalısınız. realformtea.com.tr sitesinin şifrenizi kullanan herkes tarafından tüm kullanımından siz sorumlusunuz.
Parolanızın yanlış kullanıldığını düşünüyorsanız lütfen bize hemen bildirin.